Drzwi wewnętrzne Warszawa


Drzwi wewnętrzne Warszawa

Nazwa Firmy: Hermes Drzwi
WWW: https://gerda-drzwi.com/
NIP
Adres Sarmacka 20A
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-972
Telefon 22 6735432

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Drzwi wewnętrzne Warszawa Hermes Drzwi:

Duże remonty zawsze pociągają za sobą zmiany, gdyż na przykład stolarka nie pasuje do wybranej aranżacji i okazuje się, że trzeba ją wymienić. Na ogół robi się to bez żalu, bo przecież takich remontów nie przeprowadza się często, zatem pewnie poprzednie drzwi nadwyrężył ząb czasu. Piękne, nadające się do każdego wystroju drzwi wewnętrzne klienci z Warszawy mogą zakupić na stronie gerda-drzwi.com należącej do sklepu działającego już 25 lat. 

W asortymencie można znaleźć produkty takich marek jak:

  • Intenso,
  • Polskone,
  • DRE,
  • Porta.

Jeżeli Twoją intencją jest także wymiana drzwi wejściowych, to sklep poleca znane i cenione na całym świecie produkty polskiej marki Gerda. Każdy z producentów ma coś innego do zaoferowania, jednak wspólną cechą jest staranne wykonanie i różnorodność, wśród której każdy klient znajdzie coś, co pasować będzie do aranżacji wnętrz w jego domu.

Wielu klientów cieszy fakt, że sklep gwarantuje także kompleksową usługę montażu zakupionych w nim produktów, co oznacza, że w umówionym dniu i godzinie profesjonalna ekipa pojawi się z zakupionymi drzwiami i wykona solidnie robotę.

Data dodania: 13-08-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu