http://www.maragastrefaspa.com.pl/oferta/medycyna-estetyczna/fraxel-dual/ | Usuwanie przebarwień skóry


http://www.maragastrefaspa.com.pl/oferta/medycyna-estetyczna/fraxel-dual/ | Usuwanie przebarwień skóry

Nazwa Firmy: Maraga Strefa SPA
WWW: http://www.maragastrefaspa.com.pl/
NIP 9721250080
Adres Teofila Mateckiego 22
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-689
Telefon 61 224 13 12

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - http://www.maragastrefaspa.com.pl/oferta/medycyna-estetyczna/fraxel-dual/ | Usuwanie przebarwień skóry Maraga Strefa SPA:

Maraga Strefa SPA pragnie serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą kosmetyczną. Usuwanie przebarwień w poznańskim gabinecie jest jedną z chętnym z chętniej wybieranych zabiegów przez Panie. Zabieg laserem frakcyjnym jest bezpieczny dla skóry, pobudza dogłębne komórki do produkcji kolagenu, dlatego widoczny trwały rezultat, można zobaczyć po około 3- 6 miesiącach.

Po usunięciu przebarwień skóra w tym miejscu jest zaczerwieniona i potrzebuje czasu, aby odzyskać naturalny kolor. Opuchlizna i zaczerwienienie jest naturalnym efektem wykonania zabiegu, a ich występowanie świadczy o prawidłowej pracy tkanki nad odnową. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia całej oferty salonu kosmetycznego, który zatrudnia jedynie najlepszych ekspertów od zabiegów pielęgnacyjnych. Ich stały rozwój pozwala na udoskonalanie technik, które stosuje się w gabinecie.

Data dodania: 28-03-2018
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu