Tapety ścienne dla dzieci • P.H.U. STYLO-DOM


Tapety ścienne dla dzieci • P.H.U. STYLO-DOM

Nazwa Firmy: P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska
WWW: http://stylo-dom.pl/
NIP 7341916324
Adres Zielona 55
Miejscowość Nowy Sącz
Kod pocztowy 33-300
Telefon 733 23 23 98

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Tapety ścienne dla dzieci • P.H.U. STYLO-DOM P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska:

Kupując klamkę do drzwi zewnętrznych, większość z nas gotowa jest zapłacić nieco więcej, gdyż rola, jaką ma do spełnienia owy produkt, jest dużo ważniejsza, niż w przypadku modeli wewnętrznych. Podobnie ma się kwestia doboru tapet ściennych do pokoju dziecięcego, gdzie najważniejsze będzie wybranie ciekawych wzorów i łatwość czyszczenia, a nie jak w przypadku wzorów do salonu spujność z aranżacją wnętrza. Zależnie od charakteru zamykanego budynku – będziemy kierować się innymi kryteriami wyboru tego akcesorium.

Klamka do drzwi zewnętrznych ma nieco inne zadanie, niż typowa klamka wewnątrz domostwa, zamontowana w drzwiach do któregoś z pokojów, łazienki lub kuchni. Produkt tego typu musi cechować się możliwie dużą wytrzymałością. Dodatkowo, jest częścią aranżacji drzwi, które zobaczy każdy, przechodzący koło naszego domu – powinna więc być także możliwie estetyczna. Ważną sprawą jest funkcjonalność danej klamki.

Jednym ze sprawnie działających dostawców tego typu produktów jest firma Stylo-dom.pl, mieszcząca się w Nowym Sączu. Strona internetowa sklepu Stylo-dom.pl posiada niezwykle bogatą ofertę estetycznych klamek. Firma ta specjalizuje się również w sprzedaży tapet ściennych dla dzieci, na których znajdują się kolorowe rysunki, zwierzątka, postacie z kreskówek oraz inne wesołe wzory. Taki dodatek z pewnością ucieszy maluchy i przemieni ich pokój w bajkową krainę szczęścia i zabawy.

Data dodania: 05-09-2017
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu