Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix" - Parapety wewnętrzne aglomarmur


Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej

Nazwa Firmy: Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix"
WWW: http://www.podokienniki-ceramix.pl/
NIP 8981208275
Adres Mostowa 12a
Miejscowość Wrocław-Szymanów
Kod pocztowy 51-180
Telefon 601 70 58 63

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix" - Parapety wewnętrzne aglomarmur Zakład Produkcji Ceramiki Budowlanej "Ceramix":

O tym, jak ważny jest wygląd parapetów wewnętrznych, przekonał się każdy właściciel mieszkania czy domu. Choć jest to element wnętrza, który raczej nie zwraca większej uwagi, to w wielu przypadkach, jeśli jest źle dobrany, może wprowadzić chaos i nieład. Warto zatem, decydując się na zmianę podokienników, wybrać takie, które podkreślą charakter wnętrza lub stanowić będą neutralne dla niego tło. 

Przedsiębiorstwo podokienniki-ceramix.pl od wielu lat zajmuje się profesjonalną produkcją parapetów zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Znaczącą popularnością cieszą się parapety wewnętrzne - aglomarmur, z jakiego są tworzone, to materiał powstały z 95% naturalnego kruszywa marmurowego oraz w 5% z żywicy poliestrowej w charakterze spoiwa. Dzięki temu parapety te są estetyczne, przykuwają wzrok, a także stanowią wytrzymały element wnęki okiennej, który przetrwa lata! 

Data dodania: 03-04-2019
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu