Detox alkoholowy


Detox alkoholowy

Nazwa Firmy: Detoks Alkoholowy
WWW: https://detoksalkoholowy.pl
NIP
Adres Spławie 48
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61--31
Telefon 533 221 555

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Detox alkoholowy Detoks Alkoholowy:

Alkohol spożywany w dużych ilościach to trucizna. Jeśli myślisz, że codzienne drinku lub piwo wypijane każdego dnia po pracy nie szkodzą Twojemu organizmowi, to jesteś w dużym błędzie. Każdy, kto musi codziennie wypić przynajmniej jednego drinka, kieliszek wina lub butelkę piwa jest osobą uzależnioną od alkoholu, która potrzebuje pomocy. Jeśli należysz do tego grona, to zajrzyj jak najszybciej pod adres detoksalkoholowy.pl i zgłoś się do ośrodka AGNUS po pomoc.
Detox alkoholowy najlepiej przeprowadzać w specjalnych warunkach i pod opieką medyczną oraz psychologiczną. Wszystko dlatego, że odstawienie alkoholu przez osobę od niego uzależnioną łączy się z gwałtownymi reakcjami i buntem organizmu, który został przyzwyczajony do regularnego dostarczania substancji aktywnej. Nie daj się powstrzymać skutkom ubocznym spowodowanym brakiem alkoholu. Zgłoś się do specjalistów po pomoc i razem z nimi przebrnij przez najtrudniejszy okres i wygraj walkę z wyniszczającym Twój organizm nałogiem.

Data dodania: 19-10-2017
Użytkownik Mikos napisał:
Detox alkoholowy jaki przeprowadziła firma AGNUS Terapia na moim bracie okazał się niezwykle skuteczny. Widać profesjonalizm w ich działaniach.
Data: 2018-06-04 11:27:33
Ocena: 3

Firmy w pobliżu