http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl • Szkolenia na wózki widłowe poznań


http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl • Szkolenia na wózki widłowe poznań

Nazwa Firmy: BHP-KOMPLEX
WWW: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl
NIP 7772538890
Adres Malinowa 22
Miejscowość Komorniki
Kod pocztowy 62-052
Telefon 509321769

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl • Szkolenia na wózki widłowe poznań BHP-KOMPLEX:

Firma, która ma dobrą kadrę, powinna dbać o jej stały rozwój i organizować szkolenia i kursy, na których załoga podnosić będzie kwalifikacje. Czy to firma budowlana, czy też duży hipermarket stale potrzebują ludzi, którzy potrafią obsługiwać różne maszyny.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, BHP-Komplex organizuje szkolenia na wózki widłowe w Poznaniu, prowadzone przez profesjonalnych instruktorów z dużym doświadczeniem na nowoczesnym sprzęcie. Zasady przyjmowania kursantów oraz szczegółowa tematyka kursu znajduje się na stronie oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl.

Cena kursu pokrywa zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną kursu, po którym kursanci otrzymują zaświadczenie o odbyciu kursu i mają także możliwość przystąpienia do egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, uprawniającą do ubiegania się o kwalifikację zawodową ważną w każdym zakładzie pracy.

Data dodania: 13-10-2017
Użytkownik Bronson napisał:
Szkolenia na wózki widłowe prowadzone przez firmę BHP-KOMPLEX dla kilu pracowników mojej firmy przyniosły oczekiwane rezultaty. Wzrost produktywności co przełożyło się także na wyższe zarobki.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Firmy w pobliżu