Geolog pułtusk • Centrum Geologii i Geotechniki Tomasz Skrzypczyński


Geolog pułtusk • Centrum Geologii i Geotechniki Tomasz Skrzypczyński

Nazwa Firmy: Centrum Geologii i Geotechniki Tomasz Skrzypczyński
WWW: https://cgg-geo.com/
NIP 9721061195
Adres Monte Cassino 5
Miejscowość Ciechanów
Kod pocztowy 06-400
Telefon +48662335254

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Geolog pułtusk • Centrum Geologii i Geotechniki Tomasz Skrzypczyński Centrum Geologii i Geotechniki Tomasz Skrzypczyński:

Jedną z firm, która oferuje swoje usługi z zakresu odwiertów oraz badań geologicznych w wielu województwach, jest Centrum Geologii i Geotechniki CGG. Wieloletnie doświadczenie, wiedza, kwalifikacje, umiejętności, kompleksowa obsługa każdego klienta sprawiły, że przedsiębiorstwo cieszy się uznaniem i zaufaniem wśród klientów. Prace geologiczne są bardzo istotne, często są wręcz wymagane, aby wykonać jakąś inwestycję. 

Geolog w Pułtusku to idealne rozwiązanie dla osób, które w tych okolicach szukają odpowiedniej firmy podejmującej się wykonania tego typu prac. Osoby, które planują inwestycję, powinny zdecydować się na usługi firmy, aby w przyszłości uniknąć niepotrzebnych remontów oraz wzmacniania fundamentów. Przeprowadzenie badań daje wgląd, w jakim stanie jest grunt i pozwala przewidzieć ewentualne nieprzyjemności, a także podjąć kroki, które sprawią, że fundamenty i budynek będą postawione jak najlepiej. 

Data dodania: 09-02-2020
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu