DKD Ostrowiec • Hala pasywna


DKD Ostrowiec • Hala pasywna

Nazwa Firmy: DKD Ostrowiec
WWW: https://dkdostrowiec.pl/
NIP 5272733966
Adres Dębowa 5
Miejscowość Michałowice
Kod pocztowy 05-816
Telefon +48 22 723 85 90

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - DKD Ostrowiec • Hala pasywna DKD Ostrowiec:

Hale pasywne to bardzo nowoczesne budynki, które wykorzystują specjalne technologie. Umożliwiają one znaczne oszczędzanie energii, co jest korzystne nie tylko dla środowiska, ale również dla Twojego portfela. Dzięki konieczności wykorzystywania mniejszej ilości energii na ogrzewanie oraz wentylację możesz naprawdę sporo zaoszczędzić.
Najlepsze hale pasywne w Polsce znajdziesz w ofercie firmy DKD Ostrowiec. U nich możesz zamówić halę, która zostanie wykonana zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami oraz z wykorzystaniem specjalnych systemów. Zapewnią Ci one wysoką funkcjonalność nowo postawionego budynku oraz umożliwią znaczne oszczędności w kwestii ogrzewania oraz wentylacji. Nowoczesne technologie umożliwiają wykorzystywanie energii słonecznej oraz geotermalnej, co zmniejsza zużywanie energii tradycyjnej, z nieodnawialnych źródeł.
Nie zwlekaj, już teraz odwiedź stronę dkdostrowiec.pl i sprawdź ich ofertę. Zapoznaj się z dostępnymi u nich produktami i skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby ustalić wszystkie szczegóły.

Data dodania: 14-04-2018
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu