Domy energooszczędne poznań • Ekoprodet


Domy energooszczędne poznań • Ekoprodet

Nazwa Firmy: Ekoprodet
WWW: https://www.ekoprodet.pl/
NIP 7821016164
Adres Os. Rusa 45
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 61-245
Telefon 61 874-06-81

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Domy energooszczędne poznań • Ekoprodet Ekoprodet:

Dom energooszczędny ma wiele zalet, które odczuwalne są przez jego mieszkańców każdego dnia. Przede wszystkim dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie instalacji energetycznych i infrastruktury budynek taki pozwala zwiększyć oszczędności związane z obniżeniem zużycia energii cieplnej i energetycznej. Z tego aspektu wynika następna korzyść – eksploatacja domu generuje mniej zanieczyszczeń i tym samym pozwala zmniejszyć negatywny wpływ człowieka na środowisko naturalne.

Inną z zalet domów energooszczędnych jest ich mikroklimat sprzyjający zdrowiu mieszkańców. Dzięki wykorzystaniu naturalnych, wysokiej jakości materiałów budowniczych domy te zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza i wilgotność. Komfortowe i funkcjonalne domy energooszczędne w Poznaniu projektuje m.in. firma EKOPRODET. Zapewnia swoim klientom profesjonalne wsparcie w zakresie wyboru odpowiednich technologii i instalacji wykorzystujących energię odnawialną. Jeśli marzysz o ekologicznym i ekonomicznym domu, współpraca z firmą na pewno będzie dla Ciebie satysfakcjonująca!

Data dodania: 26-04-2020
Użytkownik Tadeusz Woźniak napisał:
Dzięki współpracy z tą w/w firmą udało mi się wejść w posiadanie domu energooszczędnego lokalizującego się na przedmieściach Poznania.
Data: 2020-06-25 12:19:55
Ocena: 3

Firmy w pobliżu