https://filtrysupreme.pl/wylewki-i-baterie-kuchenne/57-chromowana-bateria-trojdrozna.html


https://filtrysupreme.pl/wylewki-i-baterie-kuchenne/57-chromowana-bateria-trojdrozna.html

Nazwa Firmy: HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
WWW: https://filtrysupreme.pl/
NIP 5471983683
Adres Giewont 16
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-316
Telefon 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - https://filtrysupreme.pl/wylewki-i-baterie-kuchenne/57-chromowana-bateria-trojdrozna.html HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski:

Jednym z istotnych elementów, które decydują o wygodzie korzystania z danego kranu, jest oczywiście bateria, w jaką został wyposażony. Chcąc mieć pewność co do tego, że dane ujście posiada odpowiednie zakończenie, warto zdecydować się na produkt dostępny w ofercie firmy filtrysupreme.pl.

Do jednych z najbardziej polecanych produktów należy ten dostępny pod adresem https://filtrysupreme.pl/wylewki-i-baterie-kuchenne/57-chromowana-bateria-trojdrozna.html. To trójdrożna bateria, która nadaje się do wody sieciowej, zarówno zimnej, jak i ciepłej. W zestawie znajdują się również wszystkie narzędzia, jakie są niezbędne do jej prawidłowej instalacji. Bateria odznacza się nowoczesnym wyglądem, dlatego doskonale nadaje się do łazienek w tym samym stylu. Korzystanie z niej jest niezwykle wygodne, a wysoka wytrzymałość sprawia, że jej zakup stanowi prawdziwą inwestycję.

Data dodania: 13-01-2020
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu