http://www.legionellasafe.pl/oferta/usuwanie-legionelli/


http://www.legionellasafe.pl/oferta/usuwanie-legionelli/

Nazwa Firmy: HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski
WWW: https://www.legionellasafe.pl/
NIP 5471983683
Adres Giewont 16
Miejscowość Bielsko-Biała
Kod pocztowy 43-316
Telefon 33 819 28 64

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - http://www.legionellasafe.pl/oferta/usuwanie-legionelli/ HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski:

Jeśli chcesz cieszyć się czystą wodą użytkową to firma HYDROCHEMIA proponuje dobre usługi w tym zakresie, dzięki którym możliwe będzie uzdatnianie wody oraz jej filtracja z wykorzystaniem środków chemicznych. Efektywne posługiwanie się nowoczesną technologią sprawia, że dezynfekcja wody z Legionelli jest bardzo łatwa i będzie przebiegała sprawnie niezależnie od miejsca, gdzie doszło do skażenia tego rodzaju.

Dla osób chcących dowiedzieć się czegoś więcej o tej bakterii stworzona została strona www firmy HYDROCHEMIA, na której dowiesz się m.in. tego, że bakteria ta może rozwijać się w szczególnych warunkach. Gdy miejsce jest brudne, ciemne oraz wilgotne, a temperatura oscyluje pomiędzy 20 a 45 stopniami, jest to doskonała szansa, by pojawiła się Legionella. HYDROCHEMIA  to jednak firma, która sobie z tym poradzi sprawnie.

Data dodania: 13-09-2017
Użytkownik reemris napisał:
O tym jak bardzo niebezpieczna jest bakteria Legionella to nie trzeba raczej nikogo przekonywać. Na szczęście są firmy, które oferują usługę dezynfekcji wody, a tym samym pozbycia się tej bakterii.
Data: 2018-03-19 08:06:15
Ocena: 5

Firmy w pobliżu