Laboratorium kryminalistyczne | http://www.analityks.com.pl


Laboratorium kryminalistyczne | http://www.analityks.com.pl

Nazwa Firmy: Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o
WWW: http://www.analityks.com.pl
NIP 7811881937
Adres Grunwaldzka 6
Miejscowość Poznań
Kod pocztowy 60-780
Telefon 694 49 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Laboratorium kryminalistyczne | http://www.analityks.com.pl Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych Analityks Sp. z o.o:

Prokuratura czy sądy często korzystają z wiedzy i doświadczenia naukowców z wielu dziedzin, aby wykluczyć lub potwierdzić czyjąś winę. Wśród zlecanych badań znajdują się badania biologiczne, fizykochemiczne, grafologiczne czy lingwistyczne. Badaniami tego typu zajmuje się laboratorium kryminalistyczne.

Jednym z lepszych laboratoriów w Polsce, wykonującym ekspertyzy dla sądów, prokuratur, policji czy kancelarii prawnych w całej Polsce jest Instytut Ekspertyz Kryminalistycznych ze strony analityks.com.pl. Laboratorium to posiada najnowocześniejszy sprzęt, jak również grupę uznanych specjalistów z różnych dziedzin nauki, którzy szczycą się nie tylko swoją rozległą wiedzą, ale także ogromnym doświadczeniem. To wszystko, a także najnowsze metody badawcze i zaangażowanie pracowników instytutu w każdą ze spraw, gwarantują zarówno profesjonalizm, jak i terminowość dokonywanych analiz. 

Data dodania: 05-11-2017
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu