Kancelaria Adwokacka M. Rostocki z Głogowa | porady prawne dla wspólnoty mieszkaniowej


Kancelaria Adwokacka M. Rostocki z Głogowa | porady prawne dla wspólnoty mieszkaniowej

Nazwa Firmy: Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki
WWW: https://kancelariarostocki.pl/
NIP 6932114142
Adres Jana Matejki 14
Miejscowość Głogów
Kod pocztowy 67-200
Telefon 512 121 253

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Kancelaria Adwokacka M. Rostocki z Głogowa | porady prawne dla wspólnoty mieszkaniowej Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki:

Wspólnoty mieszkaniowe nierzadko borykają się z różnymi zawiłościami prawnymi i muszą na bieżąco odnosić się do aktualnych ustaw. Jakie działanie mieszczą się w tym zakresie? Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki wymienia sprawy, jakie najczęściej odnoszą się do wspólnot.

Zalicza się do nich między innymi:

  • prowadzenie postępowań windykacyjnych - niekiedy należy wejść na drogę sądową i tam domagać się odzyskania swoich należności,
  • sprawy administracyjne i cywilne,
  • sporządzanie umów gospodarczych i dokonywanie analizy zapisów (przed podjęciem decyzji i złożeniem podpisu trzeba szczegółowo zapoznać się z treścią umowy i wszystkimi jej konsekwencjami).

Bez wątpienia porady prawne wspólnoty mieszkaniowej w Głogowie to powszechna usługa. Na stronie internetowej pod linkiem kancelariarostocki.pl opisano więcej specjalizacji typowych dla obsługi wspólnot. Każdy przypadek jest inny, lecz zapisy prawne pozwalają na jasne interpretacje.

Data dodania: 23-07-2018
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu