Radca prawny Warszawa - Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny


Radca prawny Warszawa - Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny

Nazwa Firmy: Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny
WWW: https://maciejmazanski.pl
NIP
Adres Marszałkowska 68
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 00-545
Telefon 606 832 132

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Radca prawny Warszawa - Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny:

Z usług, jakie świadczy radca prawny, można skorzystać także przez internet. Na stronie maciejmazanski.pl przedstawia się kancelaria, która umożliwia przedstawienie sprawy w wiadomości e-mail. Jest to metoda chętnie wykorzystywana przez klientów z zagranicy, lub też osoby, które nie mają czasu i możliwości na fizyczne odwiedzenie biura realizatora. 

Zatrudniony w kancelarii i odpowiadający na zapytania petentów radca prawny działa głównie w Warszawie, ale świadczy również kompleksowe wsparcie w zakresie swojej wiedzy i kompetencji osobom zainteresowanym, którzy są spoza rejonu stolicy. Kontakt za pośrednictwem internetu umożliwia uzyskanie porady prawnej oraz rozliczenie usługi. Z tego rodzaju pomocy mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i klienci biznesowi. 

Kancelaria świadczy również usługi w gestii obsługi księgowej dla firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Data dodania: 15-04-2021
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu