Ośrodek leczenia uzależnień dla młodzieży


Ośrodek leczenia uzależnień dla młodzieży

Nazwa Firmy: Klinika dla młodzieży Oaza
WWW: https://www.terapiemlodziezy-oaza.pl/
NIP 8883059058
Adres Ługowiska 1
Miejscowość Choceń
Kod pocztowy 87-850
Telefon 725 18 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Ośrodek leczenia uzależnień dla młodzieży Klinika dla młodzieży Oaza:

Każdy rodzic stara się, żeby jego dziecko było szczęśliwe, niestety w wieku dojrzewania młodzież dokonuje czasem złych wyborów i popada w nałogi. Aby wyjść na przeciw niebezpiecznym nałogom wśród dzieci, w województwie kujawsko-pomorskim powstał specjalistyczny ośrodek leczenia uzależnień dla młodzieży.  

Kiedy pojawiają się pierwsze oznaki uzależnienia, można zaobserwować szereg objawów takich jak nie rozstawanie się z telefonem, spędzanie nocy przed komputerem, wydawanie dużych ilości pieniędzy, nienaturalne zachowanie dziecka. Powinno to zaniepokoić rodziców i skłonić do konsultacji ze specjalistą. Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA prowadzi konsultacje dla rodziców, którzy podejrzewają swoje dzieci o zażywanie narkotyków, dopalaczy i inne nałogi. W przypadku konieczności, należy umieścić dziecko w takim ośrodku i umożliwić mu specjalistyczne leczenie.

Data dodania: 09-08-2017
Użytkownik alath napisał:
Uzależnienie potrafi zniszczyć dobre relacje w każdej rodzinie, tym bardziej kiedy w sidła nałogu wpadają młodzi ludzie. Dobrym wyjściem jest udanie się na terapię w ośrodku leczenia uzależnień dla młodzieży, gdzie pracujący specjaliści pomogą w wyjściu na prostą.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

Firmy w pobliżu