Opony zimowe


Opony zimowe

Nazwa Firmy: Opomarket.pl
WWW: https://opomarket.pl
NIP
Adres Krakowska 162
Miejscowość Katowice
Kod pocztowy 40-393
Telefon 322049800

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Opony zimowe Opomarket.pl:

Zima to wyjątkowo trudny okres dla kierowców, więc firma BOMA Bogdan Nowak przygotowała dla klientów szeroki wybór doskonałej jakości, certyfikowanych opon w różnych rozmiarach. Podmiot oferuje modele do aut osobowych, ciężarówek, pojazdów dostawczych czy sprzętu rolniczego i budowlanego.

Sprzedawane przez sklep opony zimowe są twarde, doskonale pracują na mokrej, ośnieżonej nawierzchni i dobrze radzą sobie z niskimi temperaturami. Poza tym rowki na bieżniku odprowadzają wodę spod czoła, co redukuje możliwość powstania zjawiska aquaplaningu. Asortyment obejmuje produkty sprawdzonych firm (Michelin, Goodride, Bridgestone). Dodatkowo w sklepie można zakupić również łańcuchy na opony wykonane z hartowanej stali. Z pewnością ważną informacja dla klientów będzie fakt, że niektóre modele mają wyjątkowo małe ogniwa, które nadają się do montażu w kompaktowych autach.

Skorzystanie z usług tej firmy to gwarancja produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji każdego zamówienia.

Data dodania: 31-03-2022
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu