JarajTo.pl - bongo z wężykiem w niskiej cenie


JarajTo.pl - bongo z wężykiem w niskiej cenie

Nazwa Firmy: TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl
WWW: https://jarajto.pl/
NIP 6070085358
Adres Podanin 50
Miejscowość Chodzież
Kod pocztowy 64-800
Telefon +48883883259

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - JarajTo.pl - bongo z wężykiem w niskiej cenie TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl:

Szukasz bonga w dobrej cenie? Chcesz zamówić do mieszkania specjalne bongo ze zwężeniem na lód, dzięki czemu palony tytoń, lub inne mieszkanki suszu roślinnego, nie będą podrażniać Twoich dróg oddechowych? W takim razie na pewno zainteresuje Cię oferta sklepu internetowego jarajto.pl, w której znajdziesz bongo z wężykiem w dobrej cenie, lufki szklane lub akrylowe, a także wiele innych produktów specjalnie dla palaczy. Zajrzyj do nich już teraz i wybierz akcesoria dla palaczy, które najbardziej będą odpowiadały Twoim oczekiwaniom.
Sklep internetowy jarajto.pl to doskonałe miejsce dla wszystkich palaczy, którzy poszukują profesjonalnych akcesoriów do palenia. W ich ofercie dostępne są nie tylko bonga, ale również bletki i filterki, młynki do tytoniu, popielniczki i zapalniczki oraz lufki akrylowe i szklane. Dlatego, jeśli szukasz dobrego sklepu z akcesoriami do palaczy, to dobrze trafiłeś. Zajrzyj na ich stronę internetową już teraz i złóż zamówienie na wybrane produkty. Jesteśmy pewni, że będziesz bardzo z nich zadowolony!

Data dodania: 15-01-2018
Użytkownik artusisin napisał:
Jestem posiadaczem takiego bonga, które kupiłem na Jarajto.pl. Świetnie się sprawdza podczas palenia tytoniu smakowego. :)
Data: 2018-10-04 15:36:52
Ocena: 3

Firmy w pobliżu