Jak leczyć alkoholizm • Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.


Jak leczyć alkoholizm • Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.

Nazwa Firmy: Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.
WWW: https://klinika.osrodek-oaza.pl/
NIP 888-305-90-58
Adres Ługowiska 1
Miejscowość Choceń
Kod pocztowy 87-850
Telefon 721 70 70 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Jak leczyć alkoholizm • Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c. Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza s.c.:

Uzależnienie od alkoholu to choroba przewlekła, która w najgorszym wypadku może prowadzić nawet do śmierci. Jest to problem, którego nie da się rozwiązać samemu. Jak więc leczyć alkoholizm?

Przede wszystkim należy zgłosić się o pomoc do specjalistów. Klinika OAZA jest miejscem, w którym oparcie znajdzie każda osoba mająca problem z tym szkodliwym nałogiem. Ośrodek oferuje wielopoziomową terapię, która opiera się na troskliwej opiece doświadczonych specjalistów w dziedzinie uzależnień, detoksie alkoholowym, sesjach psychoterapeutycznych oraz wspieraniu absolwenta klinki przez cały rok po opuszczeniu murów centrum terapeutycznego. Doświadczona kadra pomaga chorym znaleźć przyczynę swojego problemu, stawić jej czoła i na nowo zacząć poznawać siebie.

Ponadto organizowanie pieszych wędrówek, wyjść do SPA czy na basen, a także sesje w saunie infrared wspomagają proces kuracji pacjenta, a także dostarczają mu poczucia komfortu i bezpieczeństwa.

Data dodania: 15-01-2019
Użytkownik Daria Woźniak napisał:
Jak leczyć alkoholizm? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno pomoc będzie w zrozumieniu ze strony rodziny i znajomych oraz wielkie wsparcie w specjalistach.
Data: 2019-05-14 11:58:21
Ocena: 5

Firmy w pobliżu