Kriolipoliza wrocław


Kriolipoliza wrocław

Nazwa Firmy: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „DAREX” Beata Pastusińska
WWW: https://www.fitbodystudio.pl/
NIP 9111445483
Adres Zakładowa 18B
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 50-231
Telefon +48535664993

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szczegóły - Kriolipoliza wrocław Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „DAREX” Beata Pastusińska:

Oferowana w salonie kriolipoliza to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który zdobywa coraz większą popularność w dziedzinie medycyny estetycznej. Technika kriolipolizy opiera się na zastosowaniu niskich temperatur w celu redukcji tkanki tłuszczowej w określonych obszarach ciała. Proces ten polega na kontrolowanym chłodzeniu tkanek, co powoduje zamrożenie komórek tłuszczowych, a następnie ich stopniowe naturalne usuwanie z organizmu.

Podczas zabiegu kriolipolizy specjalne aplikatory są umieszczane na wybranych obszarach ciała, takich jak brzuch, biodra, uda czy ramiona. Aplikatory te wykorzystują kontrolowane chłodzenie, które penetruje przez skórę do tkanki tłuszczowej, bez uszkadzania otaczających tkanek. Proces ten jest stosunkowo bezbolesny i nie wymaga znieczulenia, choć może być odczuwane uczucie mrożenia lub lekki dyskomfort.

Efekty kriolipolizy nie są natychmiastowe, a pełne rezultaty można zobaczyć po kilku tygodniach od przeprowadzenia zabiegu. Ponieważ komórki tłuszczowe stopniowo są metabolizowane i usuwane przez organizm, redukcja obwodów ciała staje się widoczna wraz z upływem czasu. Zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

 

Data dodania: 14-03-2024
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Firmy w pobliżu